Trabzon Oto Kiralama

Trabzon oto kiralama sektöründe 2006 yılından bu güne daima kaliteli hizmet sunmaktayız. Genç bir filoya sahip olmanın verdiği avantajları daima müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Araç kiralamak artık bir ihtiyaç haline geldiğinden bu sektörde daima en uygun seçenekleri minimum fiyatlara indirerek hizmet vermekteyiz. 

Kiraya sunduğumuz araçlar tamamen rent a car kaskosu ile donatılmış olup herhangi bir hasar durumunda tam anlamıyla servis garantisi altındadır. Araç kiralamanın yanı sıra gerek kişiye özel tur programları gerekse şoförlü araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda şehir dışı transfer hizmetimizde mevcut. 

Trabzon'da Nereye gidebilirim ? 

Gerek doğal güzellikleri gerekse turizm açısından önemi ile Trabzon Türkiye'nin en güzel illerinden birtanesdir. Yeşil ile mavinin sıcacık buluşmasında yöresel lezzetler sizlere tatilin keyfini yaşatmaktadır. Uzungöl  Yaylası , Hıdırnebi Yaylakent , Kayabaşı Yaylası , Trabzon'un en gözde turizm bölgelerindendir. Aynı zamanda buram buram tarih kokan yakın şehirlerdeki Gümüşhane Karaca Mağarası , Sümela Manastırı , Kızlar Mnastırı ve bunun gibi bir çok tarihi mekan bulunmaktadır. Aileniz yada sevdikleriniz ile tatil ihtiyaçlarınızda firmamız trabzon oto kiralama olarak haftanın yedi günü yirmidört saat kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Aynı zamanda akşam saatlerinde Trabzon merkeze sadece 5 km uzaklıkta olan Boztepe'den bütün şehir manzarasını semaver çay eşliğinde izleyebilir yada güneşin batışına sevdikleriniz ile birlikte eşlik edebilirsiniz. 

Yöresel lezzetler konusunda bölgenin vazgeçilmezi olan kuymak sabah kahvaltılarınıza eşlik edecektir. Aynı zamanda kaygana , tereyağı , bal ve vazgeçilmez Vakfıkebir ekmeği ile birlikte tatiliniz anlam kazanacaktır. 

Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlere profesyonel trabzon araç kiralama deneyimi sunmak için rezervasyonlarınızı bekliyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla kiralamak için rezervasyon yapabilir avantajlardan faydalanabilirsiniz.  

 


Whatsapp Destek

Hakan AK

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?